Orgazm łechtaczkowy

Łechtaczka jest wyjątkowym narządem, jego rola jest ograniczona jedynie do życia seksualnego. Spotyka się różne typy kształtu i wielkości łechtaczki oraz jej położenia. Istnieje wiele wariantów wyglądu i budowy łechtaczki. W trakcie podniecenia seksualnego początkowo nieznacznie powiększa się żołądź łechtaczki, później łechtaczka ulega retrakcji i podniesieniu, zbliżając się do przedniej krawędzi spojenia łonowego. W fazie orgazmu łechtaczka (orgazm łechtaczkowy) nie zmienia się, a po jego zakończeniu wraca do stanu wyjściowego po 5 – 10 sekundach.

Optymalne pobudzanie łechtaczki przez partnera polega na wejściu w zaprogramowany kod pobudzania, niejednokrotnie wymaga to pomocy ze strony kobiety, która winna ułatwić partnerowi poznanie tych uwarunkowań. Jest to tym bardziej istotne, iż łechtaczka jest u kobiet głównym ogniskiem zmysłowym, którego pobudzanie prowadzi do wywołania orgazmu łechtaczkowego. Zjawisko “ukrywania się łechtaczki” w dalszej fazie podniecenia seksualnego bywa źródłem różnych trudności, np. niejeden mężczyzna “gubi” łechtaczkę i kobieta odczuwa spadek podniecenia, może to jej uniemożliwić osiągnięcie orgazmu. Doskonałe ukrwienie łechtaczki jak i warg sromowych może zapewnić NEA black, którym można bawić się samemu jak i we dwójkę.

W przypadku kobiet, które osiągają orgazm wyłącznie w wyniku trwałego pobudzania łechtaczki, typową trudnością jest przerywanie tej czynności przez partnera i przechodzenie od razu do stosunku. Przekrwiona łechtaczka i brak orgazmu mogą w takiej sytuacji wyzwalać nawet wrażenie bólowe u kobiety, nie mówiąc już o rozczarowaniu brakiem tak bliskiego orgazmu. W takich sytuacjach niektóre kobiety “kończą” same pobudzaniem łechtaczki, co może w niektórych przypadkach odbijać się negatywnie na postawie partnera. LAYAspot jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które nie powodują podrażnień, a co najważniejsze zapewnia doskonałe wypieszczenie łechtaczki i wspaniały orgazm.

W trakcie pobudzania łechtaczki niektóre kobiety są zupełnie bierne i oczekują orgazmu, inne przejawiają aktywność wiążącą się z ważnymi dla partnera sygnałami. Jeżeli kobieta oczekuje silniejszego pobudzania, przyciska ciało do dłoni partnera i odwrotnie – gdy bodźce są dla niej zbyt silne – odsuwa się nieco od niego. Niektóre kobiety pomagają partnerowi przez wykonywanie ruchów miednicą. Te sygnały potrafią byś subtelne, delikatne, a niekiedy nieświadome i mężczyzna winien je wyczuwać, zwłaszcza gdy brak słownego dialogu między partnerami. U niektórych kobiet wrażliwość zmysłowa jest tak duża, że wymaga ze strony partnera ogromnego wyczucia i delikatności. Pamiętajmy jednak o tym, że wrażliwość palców mężczyzn, budowa jego dłoni, wielkość palców i ich grubość jednym ułatwia to pobudzanie, a innym utrudnia stymulowanie kobiet do osiągnięcia orgazmu łechtaczkowego. Kobieta, która chciałaby nie przerywać pieszczenia łechtaczki i odbyć pełny stosunek ze swoim partnerem, powinna bliżej przyjrzeć się wibratorowi, który stymuluje zarówno punkt G jak i łechtaczkęDelight to seksualna rewolucja, która nie potrzebuje komentarza!

Wiele kobiet skarży się na to, że ich partnerzy ujawniają znudzenie tą formą pobudzania, co zniechęca kobietę do współżycia i powoduje spadek podniecenia. Dotyczy to np. mężczyzn akceptujących z konieczności orgazm kobiety wyzwalany przez pobudzanie łechtaczki, traktując to jako przysłowiową “pańszczyznę” do odrobienia. Zdarza się również, że mężczyźni zwyczajnie nie lubią sromu, łechtaczki ani ręcznego pobudzania, inni nie wyobrażają sobie pobudzania oralnego kojarzącego się im z czymś poniżającym lub nawet wstrętnym. Tak więc pobudzanie łechtaczki wiąże się z wieloma czynnikami anatomicznymi, fizjologicznymi i psychicznymi. W osiągnięciu orgazmu łechtaczkowego może pomóc Lelo Ina, która kierowana jest dla kobiet szukających czegoś więcej niż “zwykłego wibratora”.