Orgazm łechtaczkowy – pozycje cz.I

W przypadku większości kobiet osiąganie orgazmu poprzez pobudzanie łechtaczki odbywa się w różnych formach, wymienię je w kolejności występowania:

1. Pobudzanie łechtaczki palcem przez partnera aż do wystąpienia orgazmu.
Przebiega ono najłatwiej w pozycji, gdy kobieta leży na plecach, ma odwiedzione uda, a partner leży na boku i dłonią pobudza wzgórek łonowy, a następnie palcem łechtaczkę. Najczęściej to pobudzenie wymaga kontynuowania aż do wystąpienia orgazmu, a także i w czasie jego trwania, inne kobiety proszą, o przerwanie pobudzania w chwili pojawienia się orgazmu. Formy optymalnego pobudzania łechtaczki bywają różne w zależności od typu wrażliwości zmysłowej kobiety.

Przy pobudzaniu łechtaczki palcem, mając na uwadze wrażliwość partnerki możemy użyć nawilżaczy, które zapewnią pełną satysfakcję partnerce. Wyróżnia się dotykanie lekkie, średnie i mocne (niekiedy aż do pogranicza bólu), mogą one być ukierunkowane “z góry do dołu” , “z dołu do góry”, boczne lub obrotowe. U większości kobiet pobudzenie kobiet winno być jednostajne, identyczne przez cały czas, ale u niektórych bardziej optymalne jest zmienianie pod względem intensywności i kierunku. W wielu przypadkach kobieta lepiej odczuwa przyjemność seksualną, gdy w trakcie pobudzania łechtaczki a zwłaszcza w momencie orgazmu łechtaczkowego w pochwie obecny jest palec lub członek, dla innych jest to obojętne.

2. Pobudzanie wzgórka łonowego, łechtaczki i warg sromowych mniejszych dłonią przez partnera.
Ta “rozszerzona” forma pobudzania najczęściej wiąże się z wolniejszym czasem narastania podniecenia, ale przez część kobiet jest optymalnie odczuwana. Pobudzanie w tym przypadku nie jest ukierunkowane wyłącznie na samą łechtaczkę, lecz na szerszy obszar. Podobnie jak przy pierwszym rodzaju pobudzania stosowanie różnego rodzaju nawilżaczy, które zwiększą przyjemność jaką odczuwać będzie kobieta. Zasady pobudzania dotyczące intensywności i kierunku podane są do wcześniej opisanych.

3. Pobudzanie samej łechtaczki lub “szersze” z odczuwalną przez kobietę wypełnienia pochwy przez członek.
W takim wypadku u jednych kobiet nie ma potrzeby odczuwania ruchów członka, lepiej oddziałuje na nie stan bezruchu, u innych z kolei wskazane są w tym samym czasie ruchy frakcyjne. Ta forma pobudzania najczęściej wiążę się z pozycją współżycia “od tyłu na boku”, kiedy partner może palcem lub dłonią pobudzać partnerkę. Zdarza się, że ta forma pobudzania wykonywana jest w pozycji klasycznej i w jej wariantach, ale dla partnera bywa to niedogodne i męczące.

Leave a Reply

Książki

Dowiedz się, jak kobieta może osiągnąć orgazm totalny!